Ubezpieczenie OC.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego zapewnia ochronę w przypadku szkód wyrządzonych przez niego innym osobom. Jest to ubezpieczenie obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów zarejestrowanych w Polsce.

Kalkulator OC. powstał z myślą o wszystkich, którzy szukają tańszego ubezpieczenia OC. samochodu, a nie mogą skorzystać z analiz rynkowych dokonywanych przez firmy brokerskie, ponieważ doradzają one z zasady tylko klientom instytucjonalnym. Osoby indywidualne muszą niestety samodzielnie wyszukać na rynku najlepsze dla siebie rozwiązania ubezpieczeniowe. Jest to niejednokrotnie bardzo czasochłonne i kosztowne.

Mając odpowiednie do tego przygotowanie oraz zaplecze informatyczne chcieliśmy Wam pomóc i w tym celu opracowaliśmy kalkulator składki OC. samochodu. Przy pomocy kalkulatora OC. możecie Państwo  bezpłatnie policzyć wielkość składki za ubezpieczenie OC. samochodu. 

W zakresie ubezpieczenia OC. samochodu wszystkie zakłady oferują ubezpieczenie na tych samych warunkach, które określa USTAWA z dnia 22 maja 2003r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych, dlatego jedynym rozsądnym kryterium porównania oferty OC. jest proponowana przez zakłady ubezpieczeń cena.

Kalkulator OC. oblicza składki za ubezpieczenie OC. pojazdu na podstawie taryf wielu zakładów ubezpieczeń. Przy obliczaniu składek kalkulator analizuje tylko te elementy taryf, które mają najważniejszy i kluczowy wpływ na wysokość składki OC. pojazdu. Obliczone w ten sposób składki OC. zakładają margines błędu szacowany na +-10%. KONTAKT

Zapraszamy

 

Kalkulator OC - ubezpieczenie samochodu

OBLICZ SKŁADKĘ ZA OBOWIĄZKOWE UBEZPIECZENIE OC SAMOCHODU

NIESTETY , ale ze względu na zbyt dużą ofertę ubezpieczeniową, kalkulator chwilowo nieczynny.

Jeżeli chcesz obliczyć składkę prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerami podanymi na stronie !!!

Jeżeli chcesz abyśmy zadzwonili do Ciebie , prosimy wysłać sms " POLISA", pod nr 601 704 332. Oddzwonimy do Ciebie

Za utrudnienie serdecznie PRZEPRASZAMY !!!

cena od:-